Nowy Śniezynki - Kolczyki Sztyfty - Srebro

Weles - Kolczyki Sztyfty - Srebro

Nowy produkt

Kolczyki Weles  Kolczyki wykonane są z polerowanego srebra próby 925, zostały wycięte i ręcznie wypolerowane. Średnica ok 8-10mm.

Więcej szczegółów

60,98 zł

Opis

MateriałSrebro

Więcej informacji

Kolczyki sztyfty ze srebra Weles - symbol siły, mądrości i ochrony.

Weles, w mitologii słowiańskiej, jest bóstwem o wielu aspektach. Przedstawiany jest jako bogaty w symbolikę znak, który łączy w sobie elementy człowieka i zwierzęcia. Kolczyki sztyfty ze srebra Weles są nie tylko pięknym dodatkiem do biżuterii, ale również noszą ze sobą głęboką symbolikę.

Weles symbolizuje siłę i odwagę, przypominając nam o naszej wewnętrznej mocy i zdolności do przetrwania. Jego połączenie z człowiekiem i zwierzęciem reprezentuje harmonię między naszym ludzkim ego a dzikim instynktem, który jest nieodłączną częścią naszej natury.

Kolczyki sztyfty ze srebra Weles są także symbolem mądrości i ochrony. Weles, jako bóg płodności, opiekuńczo dba o naturę i wszystkie żywe istoty. Noszenie tych kolczyków może przypominać nam o konieczności szacunku dla świata naturalnego i naszej roli w zachowaniu równowagi.

Weles jest również powiązany z podróżami między światami, symbolizując nasze zdolności do eksploracji wewnętrznej przestrzeni i duchowego rozwoju. Kolczyki sztyfty ze srebra Weles mogą więc być inspiracją do odkrywania nowych ścieżek i poszukiwania głębszego znaczenia w naszym życiu.

TERMINOWA WYSYŁKA
GWARANCJA JAKOŚCI
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU