Katalog

Włączone filtry:

  Informacje

  Nowe produkty

  Promocje

  Kolczyki  Jest 6 produktów.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • 150,00 zł W magazynie

   Kruki Odyna czyli Hugin i Munin (co oznacza „Myśl” i „Pamięć”) według nordyckiej mitologii są sługami Odyna i siadając na jego ramionach przynoszą mu codziennie wieści ze świata. Kolczyki wykonane są z polerowanego srebra Ag 925. Zostały wygrawerowane i ręcznie wypolerowane, a w zagłębieniach przyciemnione naturalną patyną. Długość ok 45 mm.

   150,00 zł
   W magazynie
  • 70,00 zł W magazynie

   Kruki Odyna czyli Hugin i Munin (co oznacza „Myśl” i „Pamięć”) według nordyckiej mitologii są sługami Odyna i siadając na jego ramionach przynoszą mu codziennie wieści ze świata. Kolczyki wykonane są z polerowanego argentanu. Zostały wygrawerowane i ręcznie wypolerowane, a w zagłębieniach przyciemnione naturalną patyną. Długość ok 45 mm.

   70,00 zł
   W magazynie
  • 70,00 zł W magazynie

   Swarzyca Kruszwicka to symbol pochodzący z kolegiaty w Kruszwicy - bazyliki Romańskiej wzniesionej w latach 1120-1140. Został on wykuty na zewnętrznym murze świątyni i zachował się doskonale widoczny do dziś. Średnica ok 16mm. 

   70,00 zł
   W magazynie
  • 50,00 zł W magazynie

   Kolczyki Gwiazdka Kolczyki wykonane są z polerowanego argentanu  zostały głęboko wygrawerowane i ręcznie wypolerowane, a w zagłębieniach przyciemnione naturalną patyną. Średnica ok 30 mm.

   50,00 zł
   W magazynie
  • 50,00 zł W magazynie

   Kolczyki Gwiazdka Kolczyki wykonane są z polerowanego argentanu, zostały głęboko wygrawerowane i ręcznie wypolerowane, a w zagłębieniach przyciemnione naturalną patyną. Średnica ok 30 mm.

   50,00 zł
   W magazynie
  • 65,00 zł W magazynie

   Kolczyki - pars -Triskelion - Potrójna Spirala wzorowane są na potrójnej spirali występująca w wielu kulturach pierwotnych. Kolczyki wykonane są z  polerowanego argentanu (nowe srebro), zostały wygrawerowane i ręcznie wypolerowane. Średnica ok 20 mm.

   65,00 zł
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  WYSYŁKA W 24H
  GWARANCJA JAKOŚCI
  MOŻLIWOŚĆ ZWROTU