Katalog

Włączone filtry:

  Informacje

  Nowe produkty

  Promocje

  Przypinki Jest 8 produktów.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • 60,98 zł W magazynie

   Twój wzór - przypinka z Twoim wzorem lub dowolnym wybranym z oferty zawieszek dostępnej na Slavieszki.pl,  Czas realizacji do 5 dni roboczych. Przypinki wykonane są z polerowanego srebra 925 głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowane, a w zagłębieniach przyciemnione naturalną patyną. Średnica ok 18- 20 mm.

   60,98 zł
   W magazynie
  • 60,98 zł W magazynie
   Nowy

   Pin Przypinka - Triskelion Przypinka wykonana jest z polerowanego srebra próby 925. Została głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 18 mm.

   60,98 zł
   W magazynie
  • 40,65 zł W magazynie

   Pin Przypinka - Triskelion Przypinka wykonana jest z polerowanego srebra próby 925. Została głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 15 mm.

   40,65 zł
   W magazynie
  • 32,52 zł W magazynie

   Triskelion BDSM - Symbol ten powstał w latach 90-tych i od tamtej pory uważany jest za międzynarodowy symbol BDSM. Trzy pola znaku symbolizują trzy sfery - B/D, D/S oraz S/M. Przypinka wykonana jest z polerowanego argentanu. Została głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 20 mm.

   32,52 zł
   W magazynie
  • 32,52 zł W magazynie

   Twój wzór - przypinka z Twoim wzorem lub dowolnym wybranym z oferty zawieszek dostępnej na Slavieszki.pl,  Czas realizacji do 5 dni roboczych. Przypinki wykonane są z polerowanego mosiądzu, głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowane, a w zagłębieniach przyciemnione naturalną patyną. Średnica ok  15 -18 mm.

   32,52 zł
   W magazynie
  • 24,39 zł W magazynie

   Yggdrasil był niezwykle istotny dla naszych przodków. Słowianie czcili Święte Dęby, mieli wśród nich swoje miejsca kultu, Skandynawowie wierzyli, iż wszystkie 9 światów znajduje się na Kosmicznym Drzewie. Przypinka wykonana jest z polerowanego mosiądzu. Została głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną....

   24,39 zł
   W magazynie
  • 24,39 zł W magazynie

   Pin Przypinka - Triskelion Przypinka wykonana jest z polerowanego mosiądzu. Została głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 15 mm.

   24,39 zł
   W magazynie
  • 24,39 zł W magazynie
   Nowy

   Pin Przypinka - Triskelion Przypinka wykonana jest z polerowanego mosiądzu. Została głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 15 mm.

   24,39 zł
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  TERMINOWA WYSYŁKA
  GWARANCJA JAKOŚCI
  MOŻLIWOŚĆ ZWROTU