Nowy Zawieszka Runa Nauthiz srebro - Slavieszki.pl

Zawieszka Runa Nauthiz srebro

Nowy produkt

Runa Nauthiz -   Choć z ludzmi bywa źle to bez nich jeszcze gorzej

Zawieszka wykonana jest z polerowanego srebrazostała głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 20 mm.

Więcej szczegółów

60,98 zł

Opis

MateriałSrebro

Więcej informacji

Zawieszka runy Nauthiz ze srebra - symbol wytrwałości, transformacji i poznania własnych ograniczeń.

Runa Nauthiz, znana również jako "Naudiz", jest silnym symbolem o głębokiej symbolice. Zawieszka ze srebra z tą runą niesie ze sobą znaczenie, które może inspirować i prowokować do refleksji.

Nauthiz symbolizuje wytrwałość i siłę w trudnych sytuacjach. Jest to runa, która przypomina nam o naszej zdolności do przetrwania i pokonywania przeciwności losu. Zawieszka runy Nauthiz ze srebra może przynieść nam odwagę i determinację w obliczu wyzwań, pomagając nam wytrwać w dążeniu do naszych celów.

Symbolika runy Nauthiz jest również związana z transformacją i wzrostem. Runa ta symbolizuje konieczność przejścia przez trudne doświadczenia, aby osiągnąć rozwój i samodoskonalenie. Noszenie zawieszki runy Nauthiz ze srebra może przypominać nam o potrzebie akceptacji zmian i otwarcia się na transformację w naszym życiu.

Runa Nauthiz zachęca również do poznania własnych ograniczeń i pracy nad sobą. Przypomina nam o potrzebie uczciwego spojrzenia na siebie, identyfikowania obszarów do poprawy i dążenia do samorozwoju.

Produkty powiązane

TERMINOWA WYSYŁKA
GWARANCJA JAKOŚCI
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU