Komplet Yggdrasil Drzewo Życia Srebro

Nowy produkt

Zawieszka wykonana jest z polerowanego srebra Ag 930, została głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 20 mm.

Łańcuszek żmijka 45cm  ze srebrq 925.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

88,62 zł

Opis

MateriałSrebro

Więcej informacji

Yggdrasil Symbol drzewa był niezwykle istotny dla naszych przodków. Słowianie czcili Święte Dęby, mieli wśród nich swoje miejsca kultu, spotykali się tam z okazji świat oraz odprawiali między nimi ceremonie oraz obrzędy.
Skandynawowie wierzyli, iż wszystkie 9 Swiatów znajduje się na Kosmicznym Drzewie - Yggdrasilu, którego korzenie sięgają podziemnego świata bogini Hel, a najwyższe z gałęzi skrywają Asgard - dom Asów, najwyższych z bogów.
Symbol Kosmicznego Drzewa symbolizuje oś wszechświata, która łączy wszystkie światy. Jako drzewo jest alegorią przemijania i odrodzenia w nieskończonym cyklu. Po zrzuceniu liści do zimowego snu, wraz z nastaniem wiosny budzi się do życia, by po czasie rozkwitania znów zasnąć. Młode liście rodzące się wysoko wśród gałęzi w Ogrodzie Asów, opadną kiedyś do ciemnej krainy bogini Hel lecz wraz z wiosną narodzą się znowu.
Symbol drzewa jest także znakiem więzi człowieka z przyrodą, współistnienia i szacunku do natury,

Produkty powiązane

TERMINOWA WYSYŁKA
GWARANCJA JAKOŚCI
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU