Komplet Yggdrasil Drzewo Życia Srebro

Nowy produkt

Zawieszka wykonana jest z polerowanego srebra Ag 930, została głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 20 mm.

Łańcuszek żmijka 45cm  ze srebrq 925.

Więcej szczegółów

88,62 zł

Opis

MateriałSrebro

Więcej informacji

Yggdrasil Symbol drzewa był niezwykle istotny dla naszych przodków. Słowianie czcili Święte Dęby, mieli wśród nich swoje miejsca kultu, spotykali się tam z okazji świat oraz odprawiali między nimi ceremonie oraz obrzędy.
Skandynawowie wierzyli, iż wszystkie 9 Swiatów znajduje się na Kosmicznym Drzewie - Yggdrasilu, którego korzenie sięgają podziemnego świata bogini Hel, a najwyższe z gałęzi skrywają Asgard - dom Asów, najwyższych z bogów.
Symbol Kosmicznego Drzewa symbolizuje oś wszechświata, która łączy wszystkie światy. Jako drzewo jest alegorią przemijania i odrodzenia w nieskończonym cyklu. Po zrzuceniu liści do zimowego snu, wraz z nastaniem wiosny budzi się do życia, by po czasie rozkwitania znów zasnąć. Młode liście rodzące się wysoko wśród gałęzi w Ogrodzie Asów, opadną kiedyś do ciemnej krainy bogini Hel lecz wraz z wiosną narodzą się znowu.
Symbol drzewa jest także znakiem więzi człowieka z przyrodą, współistnienia i szacunku do natury,

Produkty powiązane

TERMINOWA WYSYŁKA
GWARANCJA JAKOŚCI
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU