Lunula z symbolem Mokosz - Wisiorek Srebro Złocone

Nowy produktZawieszka wykonana jest z polerowanego srebra 925została głęboko wygrawerowana i ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 25 mm.

Więcej szczegółów

113,82 zł

Opis

MateriałSrebro

Więcej informacji

Lunula czyli zawieszka w kształcie półksiężyca

Zawieszka lunula z symbolem Mokosz to mistyczny i piękny amulet wykonany ze srebra, który został starannie pozłacany złotem, nadając mu wyjątkowego blasku. Jest to dzieło, które wyróżnia się nie tylko swoją estetyką, ale także głębokim znaczeniem.

Lunula, czyli półksiężyc, jest kształtem, który od wieków był uważany za symbol kobiecości, płodności i tajemniczości. To również odniesienie do naturalnych cykli i rytuałów związanych z fazami Księżyca. Zawieszka posiada delikatnie wygięte ramiona, tworząc kształt półksiężyca, który jest elegancki i harmonijny.

Na powierzchni zawieszki znajduje się symbol Mokosz, starożytnej słowiańskiej bogini płodności, urodzaju i obfitości. Jest ona często przedstawiana jako piękna kobieta z bujnymi włosami i otwartymi ramionami, gotowa przyjąć hojność Matki Ziemi. Symbol ten jest nie tylko wyrazem czci dla bogini, ale także przypomnieniem o sile kobiet i ich zdolności do dawania życia.

Zawieszka została wykonana ze srebra, które jest tradycyjnym materiałem używanym do tworzenia biżuterii o magicznym znaczeniu. Srebro symbolizuje czystość, intuicję i związki duchowe. Złocenie pozłacanym złotem nadaje zawieszce dodatkowego blasku i elegancji, podkreślając jej wyjątkowość.

Ręcznie polerowana powierzchnia zawieszki nadaje jej gładkość i lśnienie, sprawiając, że każdy detal jest wyraźny i pięknie odbija światło. To staranne wykończenie dodaje zawieszce lunuli wyjątkowej jakości i estetyki.

Całość zawieszki lunula z symbolem Mokosz wykonanej ze srebra pozłacanego złotem, polerowanej ręcznie, tworzy amulet o niezwykłej piękności i głębi symbolicznej. To nie tylko ozdoba, ale także talizman, który może przynieść noszącemu siłę, płodność i harmonię z naturą.

TERMINOWA WYSYŁKA
GWARANCJA JAKOŚCI
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU