Nowy Przypinka Mandala - symbol harmonii, transcendencji i wewnętrznego spokoju.

Mandala - Pin, Przypinka

Nowy produkt

Przypinka Mandala - symbol harmonii, transcendencji i wewnętrznego spokoju.

Przypinka wykonana jest z polerowanego mosiądzu. Została  ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 20 mm.

Więcej szczegółów

32,52 zł

Opis

MateriałMosiądz

Więcej informacji

Przypinka Mandala - symbol harmonii, transcendencji i wewnętrznego spokoju.

Mandala to starożytny symbol, który pochodzi z różnych tradycji i kultur na całym świecie. Przypinka Mandala jest pięknym wyrazem tej symboliki, przynosząc ze sobą głębokie znaczenie i inspirację.

Mandala reprezentuje harmonię i równowagę w życiu. Jej kolisty kształt i precyzyjnie układane wzory symbolizują doskonałość i jedność. Przypinka Mandala przypomina nam o potrzebie znalezienia balansu w naszym codziennym istnieniu i dążeniu do harmonii zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Symbolika Mandali odnosi się również do transcendencji i duchowego rozwoju. Mandala jest często używana jako narzędzie medytacyjne, które pomaga w skupieniu się i osiągnięciu stanu głębokiego spokoju. Noszenie przypinki Mandala może przypominać nam o naszej duchowej podróży i dążeniu do samodoskonalenia.

Przypinka Mandala jest także wyrazem twórczej ekspresji. Jej bogate wzory i kolory otwierają drzwi do naszej wyobraźni i kreatywności. Może ona służyć jako przypomnienie, abyśmy odważnie wyrażali siebie i tworzyli piękno wokół nas.

#PrzypinkaMandala #SymbolikaMandali #Harmonia #Transcendencja #Spokój #Kreatywność

Na zamówienie wykonujemy piny z dowolnym symbolem - prosimy o kontakt - czas realizacji do 5 dni roboczych :) 

Produkty powiązane

TERMINOWA WYSYŁKA
GWARANCJA JAKOŚCI
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU