Symbol Peruna - Zawieszka Srebro

Nowy produkt

Symbol Peruna -  boga wojowników i piorunów – zalicza się on do jednych z ważniejszych bogów wśród  słowiańskim bóstw. Symbol ten ma zapewniać ochronę przed czyhającymi na naszej drodze nieszczęściami. 

Zawieszka wykonana jest z polerowanego srebra, została ręcznie wypolerowana, a w zagłębieniach przyciemniona naturalną patyną. Średnica ok 20 mm.

Więcej szczegółów

69,11 zł

Opis

MateriałSrebro

Więcej informacji

Znak Gromowładnego, Talizman Słowiański 

Zawieszka symbolu Peruna ze srebra - symbol mocy, siły i ochrony.

Symbol Peruna, bóstwa piorunów i burz w słowiańskiej mitologii, jest doskonałym wyrazem potęgi i siły. Zawieszka wykonana ze srebra z tym symbolem przynosi ze sobą głęboką symbolikę i inspirację.

Perun symbolizuje nie tylko potęgę natury, ale także wewnętrzną siłę i determinację. Zawieszka symbolu Peruna przypomina nam o naszej zdolności do przezwyciężania trudności i pokonywania przeszkód. Jest to symbol mocy, który może inspirować nas do działania i osiągania naszych celów.

Symbolika Peruna wiąże się również z ochroną i bezpieczeństwem. Perun był uważany za strażnika i opiekuna, który chronił ludzi przed złem i niebezpieczeństwami. Noszenie zawieszki ze srebra symbolu Peruna może przynieść nam poczucie bezpieczeństwa i ochrony w naszym życiu.

Zawieszka symbolu Peruna ze srebra jest również wyrazem związku z naszym dziedzictwem i korzeniami. Przypomina nam o naszej kulturze i tradycji, a także o ważnym miejscu, jakie zajmujemy w historii naszego narodu.

Produkty powiązane

TERMINOWA WYSYŁKA
GWARANCJA JAKOŚCI
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU